Home » web_cat » Zajišťujeme interiér » Nápady na výzdobu velmi moderního interiéru

Nápady na výzdobu velmi moderního interiéru

Různorodost je teď velmi důležitá vlastnost v aranžmá interiérů. Často se stává, že jakýsi pokoj splňuje během let velice mnohé funkce – např. začíná jako dětský pokoj, pak se stává obyvacím pokojem anebo pokojem pro hosty. Občas tehdy a během potenciálních „přechodných období“ neobvyklé nápady na velmi pozoruhodnou a snadně zaměnitelnou dekoraci pokoje.

plakáty na zeď

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
K takovým trikům patří plakáty na zeď – nejlépe vypadajou přesně na obyčejných, hladkých stěnách bez vzorků. Kromě toho jejích použití je velmi pohodlné, když bydlící osoba má raději časté změny dekorací – plakát pokáždé možná změnit na jiný, zaměnit na ostatní druh dekorace anebo prostě nechát prázdné místo, a splňují skoro stejnou dekorační funkci jako ostatní populární přílohy, například malé fototapety nebo samolepky na zeď – vybrat plakáty na zeď. V dnešní době mnoho firem věnovaných dekoračnímu zboží nabízí úžásné a nápadité plakáty, které každý může přizpůsobit do svého stylistického vkusu buď koníčků – na příklad rockové hudby anebo kinematografie.

Plakáty na zeď to samozřejmě kvalitně vytisknutý papír, a proto není on odolný proti vlhkosti a prachu, avšak i na to jsou různé způsoby – například použítí lehkého a trvalého plexiskla. Vypadají skvělé rovněž v docela malých prostorech, a proto jsou to asi nejuniverzalnější dekorativní výrobky. Ke kladům plakátů patří také rozumné ceny, díky čemu peníze mají možnost být ušetřené na jiné nutné věci – například tapetu v jiném prostoru

plakáty na zeď

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

buď nábytek.

Jestli potřebné jsou již dlouholeté dekorace na stěny, skvělou volbou budou docela půvabné 3D tapety – Demural. Od tradičních tapet a rovněž populárních fototapet se odlišuje tím, že ten typ dekorace je inspirován op-artem – grafiky jsou tak projektováné, aby tvořit pocit trojrozměrnosti, když někdo se na trojrozměrnou tapetu podívá z vhodné vzdalenosti. 3D tapety je hezký nápad na aranžmá velkoplošného a moderního interiéru – třeba obývací pokoj, větší ložnici buď komerční prostor. Rozhodně nejlépe pamatovat, že je to často doporučované odborními aranžéry interiérů, protože mnoho designů skvělé sluší modernímu nábytku a zařízení.

Post Tag With : , , ,

Comments are closed.