Home » web_cat » Zajišťujeme interiér » Ne pro legraci se říká, že v obyčejnosti je krása.

Ne pro legraci se říká, že v obyčejnosti je krása.

Buďme profesionály v našem obydlí a také v ostatních místnostech, kde trávíme většinu času. Pokud se chceme cítit dobře na místě, ve kterém bydlíme, musíme dát pryč veškerý naši bázeň a provést věci tak jak chceme. Mnohdy máme skvělé nápady jak si zařídit svou místnost, své zahrádky, eventuálně jak si zhotovit vlastní svatební diář.

Zařizování obývacího pokoje

Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com
Jenže ono to ne vždy je tak jednoduché jak si to představujeme. Chtěli bychom takovou barvu, ale nikde ji nejsme schopní objevit. Chtěli bychom takový materiál, ale také ho nejsme schopní objevit. Po delší době našeho shánění konkrétních materiálu na výchozí věc se smí stát, že se vzdálíme od naší perfektní představy a utvoříme si novou představu, tak aby seděla k tomu co máme k dispozici. Fototapety mají to do sebe, že s nimi jde cokoli udělat – . Nemusíme se bát, že něco nezvládneme. Jsou perfektní pro veškerou stěnu. Jsou pro ně vytvořené. Můžeme je mísit i s obyčejnými odstíny na stěnu. Buď si vylepíme veškerý povrch, anebo také můžeme vybrat si pásek spanilý, ozdobné fototapety a zbývající úsek pokoje si vymalovat jednobarevnou barvou na stěny. Pokud máme jakousi prostornější místnost, můžeme zvolit si fototapety na jednu celou zeď. Je na nás, jaký námět si vybereme. Fototapeta bude vypadat jako obraz. Spočívá v tom, jaký potisk si zvolíme. Na různorodých internetových stránkách plus v prodejnách si na fototapety můžeme dovolit natisknout foto se svými dětmi, foto, kterou jsme udělali někde v krajině nějakého zvířete eventuálně rostliny.

Rozum a cit uspořádání

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner
Pohledně to vyzdobí náš pokoj a také se s tím budeme dobře cítit, protože to bude originální vlastní dílo. Můžeme v něm stvořit i nějaký příběh. Jestliže do různých místnosti budeme vylepovat fototapety s konkretními náměty, uděláme si tak rodinný eventuálně školní příběh, který najisto u kohosi druhého nenalezneme. Umožněme své fantazii vytvořit ojedinělost, jakou na jiném místě nenajdeme. Ve vlastním obydlí trávíme většinu svého času z toho důvodu by měl vypadat rozdílně –
Post Tag With : , ,

Comments are closed.